ikona ikona
Brak zainstalowanej wtyczki FLASH.
Aby pobrać najnowszą wersję Adobe Flash Player kliknij link: Pobierz wtyczkę
Tu jesteś: ikona Archiwum ikona Rok 2011

Archiwum - 2011


2.01.2011

Kolędowanie pod chmurką


2 stycznia 2011 roku Rada Sołecka w Bluszczowie zorganizowała "kolędowanie po chmurką" zapraszając wszystkich na plac przy Ochotniczej Straży Pożarnej. Ciepłą atmosferę na placu zapewniły ogniska. Na "kolędowanie pod chmurką" byli zaproszeni nie tylko mieszkańcy Bluszczowa, ale również z sąsiednich miejscowości. Rozpoczęcie wspólnego kolędowania miało miejsce
o godzinie 16.00, następnie był występ grupy śpiewaczej Bluszcz po której mogliśmy zobaczyć prezentacje multimedialną
p.t. "Bluszczów najpiękniejsza miejscowość województwa śląskiego". Dla wszystkich najmłodszych uczestników kolędowania przybył z wizytą spóźniony św. Mikołaj który obdarował dzieci słodyczami. Wizyta św. Mikołaja była połączona z życzeniami noworocznymi od firmy Coral (Tomasz Ciba)i Radia Vanessa (Piotr Scholz). Około godziny 17.30 rozpoczęto występ świąteczny rodzeństwa Aleksandry i Edyty Kałuża po której nastąpiła prezentacja nowej strony internetowej naszej miejscowości Bluszczów pod adresem www.bluszczow.eu. O godzinie 18.15 Mogliśmy usłyszeć kolędowe nastroje w wykonaniu Ilony Łatka.
Na zakończenie miało miejsce wspólne kolędowanie z zespołem Happy End (muzyka mechaniczna). Całości spotkania prowadził DJ. Stach. W programie było przewidziana niespodzianka dla najmłodszych czyli możliwość przejażdżki na kucyku, który dotarł na plac ze stajni z Bełsznicy.


BLUSZCZÓW
Sołectwo
Oświata
OSP
KGW
Najpiękniejsza Wieś
Firmy
Archiwum
Copyright © 2006 - 2018 All Rights Reserved
Realizacja: Dpl Agency - Projektowanie Stron Internetowych