ikona ikona
Brak zainstalowanej wtyczki FLASH.
Aby pobrać najnowszą wersję Adobe Flash Player kliknij link: Pobierz wtyczkę
Tu jesteś: ikona Archiwum ikona Rok 2012

Archiwum - 2012


27.02.2012

Zebranie Wiejskie


27 lutego 2012 roku odbyło się zebranie wiejskie w Szkole Podstawowej. Na zebranie przybyli mieszkańcy oraz Piotr Oślizło (Wójt Gminy Gorzyce), Helena Lazar (zastępca Wójta Gminy Gorzyce), Krzysztof Małek (przewodniczący Rady Gminy Gorzyce), radni: Roman Szymiczek, Ryszard Nielaba, Eugeniusz Katryniok, Stanisław Witosz, Tadeusz Skatuła (Starosta Powiatu Wodzisławskiego), Irena Pielka (Sołtys), Jan Psota (gazeta "U Nas"), Andrzej Czajka (Dyrektor Szkoły Podstawowej) i policjant.
Pani Sołtys przedstawiła szczegółowe sprawozdanie z wykorzystania środków Funduszu Sołeckiego za 2011 rok oraz poinformowała na co zostaną przeznaczone środki na rok 2012.
Opiekun społeczny (Helena Łyp) przedstawiła informację na temat udzielonej pomocy OPS Gorzyce mieszkańcom Bluszczowa. Następnie poruszono temat kanalizacji w Bluszczowie którą wykona firma BORBUD z Raciborza. W okresie 2012 do VI 2014 prawie cały Bluszczów, 220 posesji tj. 16km rurociągu głównego zostanie skanalizowany. Poruszono również temat naszej Szkoły Podstawowej podczas której Piotr Oślizło poinformował, że żadna zmiana organizacyjna nie wchodzi w rachubę
w okresie, gdy on jest Wójtem.
Starosta podziękował za zaproszenie na zebranie i poinformował mieszkańców co się dzieje w powiecie m.in. o decyzji połączenia Szpitali Wodzisław i Rydułtowy czy zmianie na stanowisku Komendanta Powiatowego Policji.


BLUSZCZÓW
Sołectwo
Oświata
OSP
KGW
Najpiękniejsza Wieś
Firmy
Archiwum
Copyright © 2006 - 2018 All Rights Reserved
Realizacja: Dpl Agency - Projektowanie Stron Internetowych