ikona ikona
Brak zainstalowanej wtyczki FLASH.
Aby pobrać najnowszą wersję Adobe Flash Player kliknij link: Pobierz wtyczkę
Tu jesteś: ikona Archiwum ikona Rok 2010

Archiwum - 2010


7.12.2010

Mikołajkowa zabawa w Szkole Podstawowej


7 grudnia 2010 roku w Szkole Podstawowej w Bluszczowie odbyła się "Mikołajkowa zabawa" dla wszystkich przedszkoli z gminy Gorzyce, zorganizowana przez nauczycieli Oddziału Przedszkolnego. Do udziału w imprezie zgłosiły się trzyosobowe delegacje przedszkolaków wraz ze swoimi opiekunkami z 6 przedszkoli.

Po serdecznym powitaniu przybyłych gości, Starszaki z OP Bluszczów zaprezentowały krótki program artystyczny o tematyce świątecznej oraz powitały Mikołaja, który także niespodziewanie zawitał na imprezę mikołajkową. Święty Mikołaj, który jak powiedział dzieciom, przybył z dalekiej krainy, dla każdego z przedszkolaków miał prezent. Zanim jednak dzieci otrzymały podarki, musiały odpowiedzieć na pytania Mikołaja oraz wziąć udział w różnych konkurencjach i zabawach.
Dzieci za każde prawidłowo wykonane zadanie np.: wyciąganie za pomocą wędki Mikołaja, który wpadł do komina, rozpoznawanie za pomocą dotyku prezentów w worku Mikołaja, układanie puzzli o Mikołaju i.t.p. zdobywały punkty w formie gwiazdeczek, które później naklejały na choinkę. Kiedy wszystkie grupy przedszkolaków uzbierały na swojej choineczce 8 punktów Św. Mikołaj uznał, że wszyscy zasłużyli na prezent. Mikołajkowe upominki to jednak nie jedyne atrakcje, jakie czekały dzieci w tym dniu. Przedszkolacy oraz nauczyciele zostali poczęstowani przepysznym mikołajkowym naleśnikiem z czekoladą. Na zakończenie zostały rozdane dyplomy dla uczestników "Zabawy mikołajkowej" oraz świąteczne stroiki, wykonane samodzielnie przez organizatorów imprezy.
Opracowała: Edyta SosulskaBLUSZCZÓW
Sołectwo
Oświata
OSP
KGW
Najpiękniejsza Wieś
Firmy
Archiwum
Copyright © 2006 - 2018 All Rights Reserved
Realizacja: Dpl Agency - Projektowanie Stron Internetowych