ikona ikona
Brak zainstalowanej wtyczki FLASH.
Aby pobrać najnowszą wersję Adobe Flash Player kliknij link: Pobierz wtyczkę
Tu jesteś: ikona Archiwum ikona Rok 2014

Archiwum - 2014


02.05.2014

Zobacz jak firma zabezpiecza budowę kanalizacji


- Chciałbym pokazać jak wygląda budowa kanalizacji w Bluszczowie na ulicy Kamieńskiej pomiędzy numerami domów nr. 4 i nr. 4a - gmina Gorzyce. Dokładnie mówiąc chcę pokazać zaniedbania podczas wykonywania prac - pisze internauta podsyłając galerię zdjęć.
Internauta pisze - 30.04.2014 r. firma - Przedsiębiorstwo Usługowe "Borbud" po zakończonych pracach w budowie kanalizacji nie zabezpieczyła dużej dziury w ziemi. Ile się słyszy o takich wypadkach, a tym bardziej że w okolicy są dzieci. Dziura ma wymiary 3,70m długości x 2,00m szerokości x 2,70 głębokości. Do tej pory (w poprzednich dniach) zabezpieczali ją dużą płytą metalową która cały czas leży obok. Dlaczego teraz ja nie zabezpieczyli? W dniu 30.04 po godzinie 16.00 nikogo z pracowników nie było już na miejscu budowy kanalizacji, dziś mamy 1.05 i jak widzimy dziś nie pracują. Jak długo pozostanie niezabezpieczona dziura? Czy musi dojść do tragedi?
Po przeczytaniu wiadomości od internauty nasuwa się pytanie...
Gdzie jest nadzór nad budową kanalizacji? Co robił w tym czasie kierownik budowy? Czy bezpieczeństwo mieszkańców już się nie liczy? Dopiero interwencja Policji zmusiła firmę do zabezpieczenia dziury.
Całe szczęście, że mieszkańcy trzymają rękę na pulsie i przyglądają się pracy firmie.

Źródło: www.nowiny.pl


BLUSZCZÓW
Sołectwo
Oświata
OSP
KGW
Najpiękniejsza Wieś
Firmy
Archiwum
Copyright © 2006 - 2018 All Rights Reserved
Realizacja: Dpl Agency - Projektowanie Stron Internetowych