ikona ikona
Brak zainstalowanej wtyczki FLASH.
Aby pobrać najnowszą wersję Adobe Flash Player kliknij link: Pobierz wtyczkę
Tu jesteś: ikona Kontakt

Warto zobaczyć


  

Kontakt
Michał Rybarz

Jestem wykonawcą:
www.bluszczow.eu

oraz redaktorem:
www.facebook.com/Bluszczow

W przypadku pojawienia się problemów z działaniem stron lub pytaniami proszę o kontakt:

michal.rybarz@bluszczow.eu


A teraz wszystko od początku...

W dniu 7.01.2006 roku została uruchomiona pierwsza strona internetowa Bluszczowa, zapewne część mieszkańców ją dobrze pamięta. Nie była tak rozbudowana jak obecna, przede wszystkim miała czytelny wygląd dzięki któremu łatwo można było znaleźć interesujący nas temat. Niestety pod koniec maja 2007 roku strona internetowa przestała istnieć. Miały na to wpływ różne czynniki.
Dzięki pokonaniu trudności w połowie grudnia 2010 roku postanowiłem ponownie uruchomić stronę internetową Bluszczowa, którą staram się rozwijać oraz wzbogacać o nowe artykuły czy zdjęcia. Mam nadzieję, że obecny wygląd jak i materiały zawarte na stronie są wystarczająco interesujące oraz w odpowiedni sposób ukazują naszą piękną miejscowość.
Poprzez społeczne zaangażowanie dla różnych organizacji oraz promocję naszej miejscowości w internecie otrzymałem w maju 2007 roku podziękowanie za swoją pracę. Było to miłe zaskoczenie.
W 2014 roku dzięki Sołtysowi Bluszczów - Irenie Pielce - strona internetowa Bluszczów wzięła udział w konkursie "Piękna Wieś Województwa Śląskiego" w kategorii "Najlepsza Strona Internetowa Sołectwa" gdzie zajęła II miejsce. Zdobycie miejsca na podium jest dla mnie dodatkową motywacja do dalszej pracy.BLUSZCZÓW
Sołectwo
Oświata
OSP
KGW
Najpiękniejsza Wieś
Firmy
Archiwum
Copyright © 2006 - 2018 All Rights Reserved
Realizacja: Dpl Agency - Projektowanie Stron Internetowych