Brak zainstalowanej wtyczki FLASH.
Aby pobrać najnowszą wersję Adobe Flash Player kliknij link: Pobierz wtyczkę
Tu jesteś: ikona Oświata

Osiągnięcia


Rok szkolny 2012/2013
  • Międzynarodowy Turniej Halowej Piłki Nożnej Dziewczyn – III miejsce (Emilia Sitek, Oliwia Kowalczyk, Kinga Gajda, Natalia Jończyk, Patrycja Klimek, Martyna Szymiczek, Julia Świerczek)
  • Ogólnopolski Konkurs PINGWIN z matematyki Natalia Jończyk dyplom wyróżnienia za 7 miejsce, Bartosz Bugla dyplom wyróżnienia za 9 miejsce
  • Ogólnopolski Konkurs PANDA z języka polskiego Wiktoria Bańczyk  dyplom wyróżnienia za 6 miejsce, Ola Helczyk  dyplom wyróżnienia za 9 miejsce
  • Powiatowy Konkurs „Kartka bożonarodzeniowa” Zofia Bugla OP – I miejsce
  • Powiatowy Konkurs „Wielkanocne zwierzątka” Zofia Bugla – I miejsce
  • Gminny Konkurs Plastyczny „Zaprośmy anioły do szkoły” Nicola Tkaczyk – I miejsce
  • Gminny Konkurs Strażacki „Praca Strażaka” Jakub Napiórkowski – I miejsce
  • Gminny Konkurs „Nałogi plagą” Jakub Ciok III miejsce, klasa II b i I  wyróżnienie
  • I miejsce w zbiórce makulatury
Rok szkolny 2011/2012
  • VII Międzynarodowy Mikołajkowy Turniej Piłki Halowej - V miejsce (Jakub Białas, Dawid Gląbica, Filip Bolik, Bartosz Bugla, Emilia Sitek, Kinga Gajda, Oliwia Kowalczyk)
  • Gminny Konkurs Wiedzy Olimpijskiej - I miejsce Emilia Sitek
  • Gminny Dwubój Zespołowy Szkół Podstawowych z okazji Dnia Dziecka – III miejsce (Magdalena Myśliwiec, Klaudia Urbaniec, Jakub Białas, Konrad Gawlina, Arkadiusz Glenc, Michał Myśliwiec, Dawid Głąbica)
  • Gminny II Turniej Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska – III miejsce (Martyna Szymiczek, Emilia Sitek, Kinga Gajda, Oliwia Kowalczyk, Patrycja Klimek, Natalia Jończyk)
  • Majowy Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt - IV miejsce (Martyna Szymiczek, Emilia Sitek, Kinga Gajda, Oliwia Kowalczyk, Patrycja Klimek, Klaudia Urbaniec, Magdalena Myśliwiec)
  • Gminny Konkurs Ekologiczny klas I-III - II miejsce Klaudia Michalska, Piotr Sosna, Aleksandra Helczyk
  • I miejsce w zbiórce makulatury - miejsce w Gminnym Konkursie Zbierania Znaczków
Rok szkolny 2010/2011
  • Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur” i „Kangurek” wyróżnienie - Bugla Bartosz
  • Powiatowy Konkurs Gawędziarski „ Pogodomy po naszymu” wyróżnienie - Emilia Sitek
  • Powiatowy Konkurs z J. Angielskiego IV miejsce – Adam Gensty
  • Powiatowy Turniej Piłki Nożnej „Orlik 2011” III miejsce drużyny chłopców
  • Międzygminny Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej Chłopców V miejsce drużyny
  • Gminny Turniej Piłki Nożnej „Orlik 2011” I miejsce drużyny chłopców
  • Gminny Turniej Piłki Halowej ( projekt Sport to szansa – Edukacja Sportu” kl. I-III) III miejsce drużyny
  • Gminny Turniej Piłki Halowej ( projekt Sport to szansa – Edukacja Sportu” kl. IV-VI) II miejsce drużyny dziewcząt,
    IV miejsce drużyny chłopców
  • Gminne Zawody Lekkoatletyczne dziewczyn i chłopców IV miejsce drużyny
  • Gminny Siatkarski Turniej Orlika chłopców II miejsce drużyny
  • Gminny Konkurs „Nałogi Plagą” III miejsce Martyna Gajda
  • Gminny Konkurs Plastyczny „Jesienne obrazy i leśne ludki” wyróżnienie – Kacper Czarnecki
  • I miejsce w gminie w zbiórce makulatury
Rok szkolny 2009/2010
  • Wyróżnienie Aleksandra Duda, Dorota Krakowczyk (kl. I) - XI Ogólnopolski Konkurs Plastyczno-Literacki
  • II miejsce Łukasz Wodecki (kl. VI), III miejsce Dorota Myśliwiec (kl. VI) - Rejonowy Konkurs Matematyczno - Ekonomiczny
  • I miejsce Kamil Nachtigal (kl. V), III miejsce Wiktoria Bańczyk (kl. I) - Powiatowy Konkurs Gawędziarski "Pogodomy po naszemu"
  • II miejsce Małgorzata Wuwer (kl. VI) - Międzygminny Konkurs Ortograficzny "Zdobywca Złotego Pióra"
  • I miejsce Klaudia Urbaniec (kl. IV), II miejsce arek Glenc (kl. IV) - Gminny Konkurs Plastyczny " Wielkanocny zając"
  • Mikołajkowy Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej w Gorzyczkach - V miejsce (Wyróżnienie dla najlepszego zawodnika turnieju - Jakub Białas)
  • Turniej Piłki Nożnej Orlik 2010 w Gorzycach - III miejsce
  • Turniej Piłki Nożnej Dziewczyn w Gorzyczkach - V miejsce
  • Gminny dzień Sportu - Zawody Piłki Nożnej - V miejsce, Zawody w przeciaganiu liny IV miejsce
  • Drużynowe zawody lekkoatletyczne w Gorzycach - V miejsce
  • Zawody pływackie o Puchar Dyrektora GOTSiR - Dominik Ciba VI miejsce
  • Konkurs na najlepszego Sportowca Naszej szkoły = I miejsce Adam Gensty, II miejsce Jakub Białas, III miejsce Martyna Gajda
  • Miedzyszkolne zawody piłki nożnej chłopców - I miejsce, dziewczyn - I miejsce
  • Międzyszkolne zawody siatkówki chłopcy I miejsce, dziewczyn - I miejsce
Rok szkolny 2008/2009
  • Wiktoria Bańczyk - OP - III miejsce w Powiatowym Konkursie Plastycznym "Kurki, baranki, zajączki, pisanki - wielkanocne kartki malowanki"
  • Dorota Krakowczyk - OP - I miejsce w Gminnym Konkursie Plastycznym "Wielkanocny zając"
  • Bartosz Bugla - OP - Wyróżnienie w Plastycznym Konkursie Anglusiowym
  • Mateusz Kubica - OP - Wyróżnienie w Konkursie Plastycznym "Wielkanoc w tradycji polskiej"
  • Klaudia Urbaniec (kl. III) -Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie na Baśń, wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastyczno - Literackim
  • Martyna Gajda (kl. IV) - Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie na Baśń
  • Martyna Gajda (kl. IV) - I miejsce w Gminnym Konkursie Plastycznym "Nałogi plagą"
  • Kamil Nachtigal (kl. IV) - Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie na Baśń
  • Dorota Wacławik (kl. III) - Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastyczno - Literackim
  • Magdalena Myśliwiec (kl. III) - Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastyczno - Literackim
  • Arkadiusz Glenc (kl. III) - Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastyczno - Literackim
  • Sylwester Sitek (kl. VI) - I miejsce w Powiatowym Konkursie Plastycznym "Moja wizja przyjaznego urzędu skarbowego"
  • Sylwester Sitek (kl. VI) - II miejsce w Gminnym Konkursie Plastycznym "Nałogi plagą"
  • ogólnopolskim konkursie ekologicznym
  • Adrian Pękała (kl. VI) - II miejsce w Powiatowym Konkursie Plastycznym "Moja wizja przyjaznego urzędu skarbowego"
  • Adrian Pękała (kl. VI) - II miejsce w Piłce Nożnej 5-cioosobowej
  • Emilia Sitek (kl. II) - I miejsce w Gminnym Konkursie Plastycznym "Nałogi plagą" w kategorii klas I - III
  • Kinga Gajda (kl. II) - I miejsce w Gminnym Konkursie Plastycznym "Nałogi plagą" w kategorii klas I - III
  • Piotr Glenc (kl. VI) - I miejsce w Gminnych Rozgrywkach Tenisa Stołowego
  • Piotr Glenc (kl. VI) - II miejsce w Piłce Nożnej 5-cioosobowej
  • Paweł Glenc (kl. VI) - II miejsce w Piłce Nożnej 5-cioosobowej
  • Paweł Szymiczek (kl. VI) - II miejsce w Piłce Nożnej 5-cioosobowej
  • Sławomir Pękała (kl. VI) - II miejsce w Piłce Nożnej 5-cioosobowej
  • Szkoła Podstawowa Bluszczów - I miejsce w Zbiórce Makulatury
Rok szkolny 2007/2008
  • Emilia Sitek (kl. I) - Wyróżnienie w Gminnym Konkursie Plastycznym "Praca strażaka"
  • Klaudia Urbaniec (kl. II) - Wyróżnienie w XI Ogólnopolskim Konkursie na Baśń
  • Kamil Nachtigal (kl. III) Wyróżnienie w V Powiatowym Konkursie Gawędziarskim " Pogodomy po naszymu"
  • Mateusz Bolik (kl. IV) - Wyróżnienie II stopnia w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym "Kangur 2008"
  • Mateusz Bolik (kl. IV) - II miejsce w Plastycznym Konkursie na Najpiękniejszą Szopkę Bożonarodzeniową
  • Marta Mrajca (kl.IV) - II miejsce w Gminnym Konkursie Plastycznym "Nałogi plagą"
  • Dorota Myśliwiec (kl. IV) - II miejsce w Gminnym Konkursie Plastycznym "Nałogi plagą"
  • Piotr Glenc (kl. V) - II miejsce w Gminnych Rozgrywkach Piłki Nożnej 5-cioosobowej
  • Paweł Glenc (kl. V) - II miejsce w Gminnych Rozgrywkach Piłki Nożnej 5-cioosobowej
  • Adrian Pękała (kl. V) - II miejsce w Gminnych Rozgrywkach Piłki Nożnej 5-cioosobowej
  • Sławomir Pękała (kl. V) - II miejsce w Gminnych Rozgrywkach Piłki Nożnej 5-cioosobowej
  • Paweł Szymiczek (kl. V) - II miejsce w Gminnych Rozgrywkach Piłki Nożnej 5-cioosobowej
  • Karolina Bura (kl. VI) - II miejsce w Gminnym konkursie Plastycznym "Boże Narodzenie w tradycji polskiej"
  • Karolina Bura (kl. VI) - Wyróżnienie w Rejonowym Konkursie "Moja bezpieczna zabawa"
  • Julia Rzazonka (kl. VI) - II miejsce w V Powiatowym Konkursie Gawędziarskim "Pogodomy po naszymu"
  • Julia Rzazonka (kl. VI) - II miejsce w Gminnym konkursie Plastycznym "Boże Narodzenie w tradycji polskiej"
  • Elżbieta Sosna (kl. VI) - IV miejsce w Rejonowej Olimpiadzie Promocji Zdrowotnego Stylu Życia
  • Elżbieta Sosna (kl. VI) - Wyróżnienie w Rejonowym Konkursie " Moja bezpieczna zabawa"
  • Szymon Białas (kl. VI) - II miejsce w Gminnych Rozgrywkach Piłki Nożnej 5-cioosobowej
  • Łukasz Szymiczek (kl. VI) - II miejsce w Gminnych Rozgrywkach Piłki Nożnej 5-cioosobowej
Rok szkolny 2006/2007
  • Dominik Ciba (kl. II) - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Plastycznym i Literackim "Bliżej Unii"
  • Martyna Gajda (kl. II) - I miejsce w Powiatowym Konkursie "Odkrywam świat języków"
  • Kamil Nachtigal (kl. II) - II miejsce w Powiatowym Konkursie Gawędziarskim "Pogodomy po naszemu"
  • Mateusz Bolik (kl. III) - I miejsce w Gminnym Konkursie Ortograficznym
  • Nicola Helczyk (kl. III) - II miejsce w Gminnym Konkursie Plastycznym "Kolory wiosny"
  • Sylwester Sitek (kl. IV) - II miejsce w Gminnym Konkursie Plastycznym "Boże Narodzenie w tradycji polskiej"
  • Elżbieta Sosna (kl. V) - IV miejsce w Powiatowej Olimpiadzie Promocji Zdrowego Stylu Życia
  • Julia Rzazonka (kl. V) - III miejsce w Powiatowym Konkursie Gawędziarskim "Pogodomy po naszymu", Julia Rzazonka (kl. V) = II miejsce w
  • Gminnym Konkursie Plastycznym "Boże Narodzenie w tradycji polskiej"
  • Karolina Bura (kl. V) - II miejsce w Gminnym Konkursie Plastycznym "Boże Narodzenie w tradycji polskiej"
  • Adrian Kowalczyk (kl. V) - II miejsce w Wojewódzkim Konkursie "Zawsze Kocham Cię, Mamo"
  • Martyna Ciuraj (kl. VI) - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Plastycznym i Literackim "Bliżej Unii"
  • Agnieszka Świerczek (kl. VI) - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Plastycznym i Literackim "Bliżej Unii"
Rok szkolny 2005/2006
  • Julia Rzazonka - I miejsce w Konkursie Dziennikarskim "Promyka Jutrzenki"
  • Magdalena Myśliwiec, Dorota Myśliwiec - wyróżnienie w Konkursie Malarskim "Moja ziemia - mój świat"
  • Laura Smyczek - I miejsce w Konkursie Plastycznym "Kurki, baranki, pisanki"
  • Paulina Czarnecka - I miejsce w Konkursie Plastycznym "Jan Paweł Wielki"
  • Paulina Czarnecka - I miejsce w Konkursie Plastycznym "Moja wizja Urzędu Skarbowego przyszłości"
  • Teresa Ciuraj, Alina Reiman - II miejsce w Konkursie Plastycznym "Moja wizja Urzędu Skarbowego przyszłości"
  • Mateusz Maciejczyk - II miejsce w Konkursie Wiedzy Strażackiej
Rok szkolny 2004/2005
  • Karina Szymiczek - II miejsce w gminnym konkursie plastycznym "Moja mała Ojczy" - opiekun mgr H. Bugla
  • Martyna Smyczek, Agata Psota, Laura Smyczek - wyróżnienie i nagroda w wojewódzkim konkursie plastycznym "Moja piękna Mama z Nieba" zorganizowanym przez Świecki Zakon Karmelitów Bosych w Katowicach
  • Aldon Haftka - wyróżnienie w kategorii klas I - III za rzeźbę z masy solnej w ogólnopolskim konkursie plastycznym - "Anioły z różnych stron świata" -w Wodzisławiu Śląskim
  • Martyna Ciuraj - II miejsce w I Powiatowym Konkursie Poetyckim "Życzenia świąteczno-noworoczne"
  • Damian Gruszka - I miejsce w Powiatowym konkursie plastycznym "Karta Wielkanocna"
  • Nicola Helczyk - wyróżnienie w Powiatowym konkursie plastycznym "Karta Wielkanocna"
  • Paulina Czarnecka, Marzena Pękała - wyróżnienie w Gminny Konkurs Plastyczny - "Alkoholizm Plagą"
  • Anna Lenczyk - I miejsce w Powiatowym Konkursie Gawędziarskim "Pogodomy po naszymu" - opiekun mgr M. Lenczyk
  • Hania Helczyk - wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Gawędziarskim "Pogodomy po naszymu" - opiekun mgr K. Ciuraj
  • Karolina Frydrych - III miejsce w kategori "adept" szkoły podstawowe w ogólnopolskim konkursie ekologicznym "Eko-Planeta"
  • Basia Siedlaczek, Monika Myśliwiec, Alina Reiman, Paulina Czarnecka, Teresa Ciuraj - wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie ekologicznym
Rok szkolny 2003/2004
  • Joanna Wijacka, Karina Szymiczek, Marzena Pękała - II miejsce w kategori klas IV - VI w konkursie plastycznym "Szlakami Ojca Świętego"
  • Monika Myśliwiec, Katarzyna Pogan - wyróżnienie w konkursie plastycznym "Szlakami Ojca Świętego"
  • Nicola Helczyk, Hania Helczyk, Julia Rzazonka - I miejsce w gminnym konkursie na palmę wielkanocną zorganizowanym w Wiejskim Domu Kultury w Czyżowicach
  • Anna Lenczyk - II miejsce w kategori soliści klasy IV - VI w konkursie "Na Śląską Nutę", nagroda w VIII ogólnopolskim konkursie na Baśń zorganizowanym przez Centrum Edukacji i Kulturalnej w Katowicach, I miejsce w kategorii klas IV - VI w konkursie gawędziarskim "pogodomy po naszymu", I miejsce w kategorii muzycznej szkół podstawowych w I wojewódzkim konkursie "Zawsze kocham Cię, Mamo" w Siewierzu
  • Hania Helczyk - I miejsce w kategorii klas I - III w konkursie gawędziarskim "Pogodomy po naszymu"
  • Julia Rzazonka - III miejsce w gminnym konkursie fotograficznym "urokliwe zakątki naszej Gminny"
  • Katarzyna Pogan - I miejsce w kategorii klas IV - VI w gminnym konkursie plastycznym "Moja Gmina, jaką kocham"
Rok szkolny 2002/2003
  • Sandra Szymiczek - wyróżnienie I stopnia w Powiatowym Konkursie Plastycznym "Bezpieczna Zima" - opiekun mgr I. Bańczyk, I miejsce w ogolnopolskim konkursie Dziennikarskim - opiekun mgr I. Bańczyk
  • Honorata Knura - wyróżnienie I stopnia w Powiatowym Konkursie Plastycznym "Bezpieczna Zima" - opiekun mgr I. Bańczyk, I miejsce w ogolnopolskim konkursie Dziennikarskim - opiekun mgr I. Bańczyk
  • Anna Lenczyk - I miejsce w Gminnym Konkursie Gawędziarskim - opiekun mgr K. Ciuraj
Rok szkolny 2001/2002
  • Anna Lenczyk - I miejsce w Gminnym Konkursie Recytatorskim w Gorzycach, II miejsce w Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim w Gliwichach Krzysztof Długosz - 84 miejsce w Konkursie matematycznym "Talent"
  • T. Wodecki, M. Owsianka, R. Zuch - udział w finale Powiatowym "Europa nasz wspólny dom" - VIII miejsce
  • M. Owsianka - wyróżnienie w ogólnopolskim Konkursie na Pracę Literacką
  • M. Marcol - udział w eliminacjach Wojewódzkich Ogólnopolskiego konkursu Plastycznego "Czy znasz pracę strażaka?"
Rok szkolny 2000/2001
  • M. Marcol, M. Owsianka, M. Kubica, K. Cuber, M. Swoboda - II miejsce w Gminnym Tirnieju Halowej Piłki Nożnej (dziewcząt)
  • P. Białas, A. Stefek, W. Swoboda, P. Rosiński, D. Wolan, A. Kaczmarek, A. Kolek - III miejsce w Gminnym Tirnieju Halowej Piłki Nożnej (chłopców)
  • M. Swoboda, M. Kubica, B. Kubica, K. Wolan, B. Wacławik, M. Owsianka - II miejsce w Gminnych Biegach Przełajowych (dziewcząt)
  • D. Wolan, A. Kaczmarek, A. Stefek, A. Kolek, T. Wodecki, P. Rosiński - II miejsce w Gminnym Turnieju Piłki Koszykowej (chłopców)
  • A. Kaczmarek - II miejsce w gminnym Turnieju Tenisa Stołowego oraz udział w Powiatowym Turnieju tenisa Stołowego
  • M. Kubica - IV miejsce w gminnym Turnieju Tenisa Stołowego oraz udział w Powiatowym Turnieju tenisa Stołowego
  • M. Marcol, B. Kubica, M. Kubica, M. Swoboda, K. Wolan - V miejsce w Gminnym Czwórboju Lekkoatletycznym
  • T. Wodecki, A. kaczmarek, A. Kolek, R. Zuch, P. Białas, W. Swoboda - IV miejsce w Gminnym Czwórboju Lekkoatletycznym
Rok szkolny 1999/2000
  • Mateusz Staszek - II miejsce w Gminnym Konkursie "Na śląską nutę" w lategorii solistów
  • Anna Lenczyk, Joanna Wijacka - III miejsce w Gminnym Konkursie "Na śląską nutę" w kategorii duetów
  • Marek Łyp - IV miejsce w Gminnym Konkursie Recytatorskim
  • Sandra Szymiczek - 57 miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Humanistycznym OMNIBUS
  • Agata Zuch - 312 miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Humanistycznym OMNIBUS
  • Marek Łyp - 507 miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Humanistycznym OMNIBUS
  • Mateusz Kozak - II miejsce w Gminnym Konkursie Ortograficznym dla uczniów klas I - III
  • Monika Swoboda - I miejsce w Gminnym Konkursie "Na śląską nutę" w kategori solistów
  • Zespół wokalny w składzie: M. Swoboda, K. Zuzok, K. Smyczek, M. Glenc, N. Jędrzejczyk, A. Rzazonka, M. Pora - I miejsce w Gminnym Konkursie "Na śląską nutę"
BLUSZCZÓW
Sołectwo
Oświata
OSP
KGW
Najpiękniejsza Wieś
Firmy
Archiwum
Copyright © 2006 - 2015 All Rights Reserved
Realizacja: Dpl Agency - Projektowanie Stron Internetowych