Brak zainstalowanej wtyczki FLASH.
Aby pobrać najnowszą wersję Adobe Flash Player kliknij link: Pobierz wtyczkę
Tu jesteś: ikona Archiwum ikona Rok 2013

Warto zobaczyć


  









Archiwum - 2013


11.03.2013

Powiatowy konkurs plastyczny pt. "Wielkanocne zwierzątka"


W bieżącym roku szkolnym po raz trzeci został zorganizowany Powiatowy Konkurs Plastyczny pt."Wielkanocne zwierzątka".
Na konkurs napłynęło 321 prac z terenu powiatu wodzisławskiego.
Celem uczestnictwa dzieci w konkursowych zmaganiach było: nawiązanie do tradycji wielkanocnych, rozwijanie zainteresowań artystycznych dzieci i młodzieży inspirowanych Świętami Wielkanocnymi, promowanie młodych talentów a także wymiana doświadczeń z zakresu technik plastycznych. Konkurs przeznaczony był dla dzieci w wieku przedszkolnym oraz uczniów szkół podstawowych.
Komisja konkursowa w składzie: Halina Pyrchała, Mariola Grabiec, Magdalena Smyczek, Anna Weideman po burzliwej naradzie postanowiła przyznać aż 37 nagród i wyróżnień.

I kategoria - przedszkola
technika płaska:

1. Zofia Bugla - OP Bluszczów
2. Aleksandra Chrószcz - PPMarklowice
3. Oliwia Pytlik - PP Marklowice

Wyróżnienia :Julia Rykier, Martyna Morgała, Maria Badura, Marta Widera - PP Marklowice

technika przestrzenna:

1. Marta Wnuk - PP Mszana
2. Roksana Hanak - PP Turza Śl.
3. Marek Rduch - PP Mszana
ex aequo 3. Kamil Szymiczek - PP Rogów

II kategoria - klasy I-III
technika płaska:

1. Patrycja Bierza - ZSPnr6/SP 15 w Wodzisławiu Śl
ex aequo Aleksandra Ryszka - ZSP w Gorzyczkach
2. Weronika Skóra - SP nr1 w Marklowicach,
ex aequo Karolina Niemiec - SP nr1 w Marklowicach
3. Anna Sobik - SP Czyżowice
ex aequo Martyna Olszar - SP Czyżowice

Wyróżnienia: Łukasz Połednik SP nr2 w Wodzisławiu Śl., Maciej Liana SP w Czyżowicach

technika przestrzenna:

1. Magdalena Durczok - SP nr 17 w Wodzisławiu Śl.
2. Łukasz Winiarczyk - SP Rogów
ex aequo Martyna Grobelny - SP nr1 Gorzycach
3. Anna Zając - SP Olza
ex aequo Julia Kotula - SP nr1 w Marklowicach

Wyróżnienia:Maciej Lipka - SP nr2 w Wodzisławiu Śl., Kinga Szewczyk – SP nr1 Gorzycach

III kategoria - klasy IV-VI
technika płaska:

1. Marta Biela - SP Rogów
2. Paulina Kucza - SP Turza Śl.
3. Emilia Bednarek - SP Turza Śl.

Wyróżnienia: Kamil Sowa - SP Rogów, Natalia Grzesiek - SP Turza Śl.

technika przestrzenna:

1. Emilia Wuwer - SP nr 1 w Gorzycach
2. Edyta Michalik - ZSP w Gorzyczkach
3. Emilia Firut - SP nr1 w Marklowicach

Wyróżnienia:Paulina Szlaga - SP Czyżowice, Kinga Bielaczek, Edyta Katryniok - SP Rogów.

Żródło: www.spczyzowice.gorzyce.pl


BLUSZCZÓW
Sołectwo
Oświata
OSP
KGW
Najpiękniejsza Wieś
Firmy
Archiwum
Copyright © 2006 - 2015 All Rights Reserved
Realizacja: Dpl Agency - Projektowanie Stron Internetowych